Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ogłoszenia

Czcionka:

OGŁOSZENIE

ZADBAJ O SWÓJ KRĘGOSŁUP

DARMOWE ZABIEGI REHABILITACYJNE

 

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOWICZU realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: "Rehabilitacja lecznicza w zakresie chorób grzbietu i kręgosłupa w powiecie łowickim."

Program rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców województwa łódzkiego w zakresie chorób grzbietu i kręgosłupa, do których predysponuje lub nasila objawy siedzący charakter pracy.

Dofinansowanie projektu z UE: 721 670,90 zł

Dowiedz się więcej na

Nr kontaktowy tel: 576 700 860 lub https://zozlowicz.pl/

 

Dyrektor DPS "Borówek"

Marek Dziedziela

 

OGŁOSZENIE

              Województwo Łódzkie / Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi udzieliło Domu Pomocy Społecznej „Borówek”  grantu  w ramach projektu „Łódzkie pomaga” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014–2020, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym. Celem projektu jest łagodzenie skutków pandemii oraz przeciwdziałanie jej negatywnym konsekwencjom dla osób znajdujących się w grupie ryzyka, w szczególności zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa epidemicznego pensjonariuszy i kadry Domów Pomocy Społecznej, zlokalizowanych na terenie województwa łódzkiego oraz zapobieganie rozprzestrzenianiu się COVID-19 w instytucjach opiekuńczych.

            Wysokość udzielonego wsparcia wynosi 380 187,50 zł i zostanie wykorzystane na dodatki do wynagrodzeń dla pracowników DPS, pracujących bezpośrednio z pensjonariuszami oraz zapewnienie miejsc tymczasowych na kwarantannę dla pensjonariuszy i pracowników DPS, pracujących bezpośrednio z pensjonariuszami.

 

                                                                                                                             Dyrektor DPS "Borówek"

                                                                                                                                    Marek Dziedziela

 

OGŁOSZENIE

W zwiazku z sytuacją epidemiologiczną zachodzi konieczność ograniczenia do koniecznego minimum kontaktów mieszkańców i personelu DPS "Borówek".

Z dniem 13.03.2020 r. został wprowadzony zakaz odwiedzin przez członków rodziny mieszkańców oraz urlopowanie mieszkańców w celu odwiedzania rodzin w miejscu ich zamieszkania. Powyższe zakazy obowiązują do odwołania.

W wypadku zdarzeń losowych proszę o kontakt telefoniczny 46 839 21 14 lub 512 102 353.

Dyrektor DPS "Borówek"

Marek Dziedziela

 

OGŁOSZENIE

W związku z sytuacją epidemiologiczną informuję, że z dniem 16.03.2020 r. wstrzymane są przyjęcia nowych mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Borówek” im. Krystyny Bochenek.

Osoby, które zostały skierowane decyzją Dyrektora PCPR w Łowiczu przed dniem 16.03.2020 r. zostaną przyjęte i poddane procedurom izolacyjnym w celu weryfikacji stanu zdrowia.

Brak przyjęć nowych osób wynika z konieczności zabezpieczenia epidemiologicznego jednostki.

W chwili obecnej, po wydzieleniu pomieszczeń odosobnienia dla mieszkańców, zajęte zostały wszystkie pomieszczenia przeznaczone do realizacji świadczenia usług na rzecz mieszkańców Domu.

 

Dyrektor DPS „Borówek”

Marek Dziedziela

ZAŁĄCZNIKI:

Znalezione obrazy dla zapytania epuap

 

Adres skrytki ePUAP:

/dpsBorowek/SkrytkaESP

 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lipiec 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny